אודותינו

אודות קונסטרוקטה

כבר למעלה מ 70- שנה שקונסטרוקטה מייצרת מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, כולל המצאת מכונת הכביסה האוטומטית הראשונה בעולם.
70 שנה עומדים מוצרי החברה יום יום במבחן מאות אלפי צרכנים, שמוכיחים את נאמנותם ושביעות רצונם מאיכות המוצרים,אמינותם ותוחלת החיים הארוכה שלהם. מוצרי קונסטרוקטה מבצעים את עבודות הבית ביעילות מיירבית ובאיכות גבוהה במשך שנים רבות.
בשל תכונות ייחודיות אלה נולד צירוף המילים: קונסטרוקטה – באה לעבוד.
מוצרי קונסטרוקטה מבית סימנס-בוש, עומדים בסטנדרט האירופאי המתקדם בעולם, עם מערך מחקר ופיתוח בינלאומי, תהליכי יצור מתקדמים וטכנולוגיה מובילה. לאיכות ולאמינות של קונסטרוקטה, נוספים גם עיצוב אופנתי, פשטות הפעלה ושירות מעולה, שמבטיחים לכם את הקנייה המושלמת בהשקעה משתלמת.

 

שרות ואחריות

מערך השירות של CSB מוסמך ובעל הזיכיון למתן שירות למוצרי החשמל הביתיים של קונסטרוקטה מטעם החברה הגרמנית BSH יצרנית המותג. מערך השירות מבוסס על סניפי שירות בפריסה ארצית, המעניקים שליטה וכיסוי יעיל של כל האזורים בארץ.

לרשות חברת השירות עומד מחסן חלפים המצויד בחלפים מקוריים ותואמים לכל המוצרים להם נותנת החברה שירות תיקונים. ייבוא החלפים, רכישתם ואספקתם נעשית באופן סדיר על ידי אנשי הרכש והמחסנאים.